Zaposleni

Uprava

DIREKTOR

Tamara Vučković Manojlović

UMETNIČKI DIREKTOR

Gorčin Stojanović

POMOĆNIK DIREKTORA

Aleksandra Ilić

TEHNIČKI DIREKTOR

Milivoje Buturović

Umetnički sektor

UMETNIČKI SEKRETAR

Nevena Nikitin

DRAMATURG

Miloš Krečković

INFORMACIONI STRUČNJAK (biblioteka, umetnički arhiv)

dr Jelena Kovačević

ODNOSI S JAVNOŠĆU

Svetlana Paroški

SAMOSTALNI ORGANIZATOR

Jovana Petrović

SAMOSTALNI ORGANIZATOR

Lidija Milić

SAMOSTALNI ORGANIZATOR

Vladimir Perišić
  • tel. 30 61 905

SAMOSTALNI ORGANIZATOR / ORGANIZATOR RAZVODNIKA

Neda Šutvić

INSPICIJENT

Dušan Milosavljević

INSPICIJENT

Rade Stojiljković

Opšti sektor

PRAVNA SLUŽBA / PRAVNIK

Dragana Pantelić

IZVRŠILAC SLOŽENIH ADMINISTRATIVNIH POSLOVA

Ružica Savić

ŠEF RAČUNOVODSTVA

Vladica Jović

GLAVNI LIKVIDATOR

Boris Koškanac
  • tel. 30 61 907

KNJIGOVOĐA GLAVNE KNJIGE

Danica Savović
  • tel. 30 61 908

RUKOVODILAC TEHNIČKOG NADZORA I PPZ

Ljubiša Blagojević

MANIPULANT I DISTRIBUTERI ULAZNICA

Aleksandar Ranđelović

MANIPULANT I DISTRIBUTERI ULAZNICA

Zoran Živković

VATROGASAC

Slađan Matić

MAJSTOR NA ODRŽAVANJU ZGRADE I OPREME

Nada Bojanović

Tehnički sektor

TEHNIČKI DIREKTOR

Milivoje Buturović

TEHNIČKI SEKRETAR

Jelena Komazec

TEHNIČKA DIREKCIJA

Dejan Matekalo

DEKORATER I ŠEF SLUŽBE DEKORATERA

Duško Uzelac

DEKORATER

Goran Nikolić

DEKORATER

Nenad Rebić

DEKORATER

Dragomir Stefanović

DEKORATER

Goran Ćupurdija

DEKORATER

Goran Trifunović

DEKORATER

Jovan Matić

DEKORATER

Jovica Stanojević

DEKORATER

Božidar Furtula

SAMOSTALNI REKVIZITER I ŠEF SLUŽBE REKVIZITERA

Goran Živković

REKVIZITER

Snežana Marković

MODELAR VLASULJAR I ŠEF SLUŽBE SCENSKE MASKE

Gordana Jadžić

TEHNIČAR MASKE

Milica Mandoparić

TEHNIČAR MASKE

Snežana Petković

TEHNIČAR MASKE

Vanesa Obradović

MODELAR GARDEROBER I ŠEF SLUŽBE GARDEROBERA

Jova Mihajlović

GARDEROBER

Ivana Popović

GARDEROBER

Zorica Cvijanović

GARDEROBER

Snežana Mirković

GARDEROBER

Ljiljana Nedeljković

DIZAJNER ZVUKA I ŠEF SLUŽBE

Ilija Đorđević

MAJSTOR ZVUKA

Igor Bošković

MAJSTOR ZVUKA

Rade Marković

TEHNIČAR ZVUKA

Aleksandar Major

TEHNIČAR RASVETE I ŠEF SLUŽBE

Dejan Draganov

TEHNIČAR RASVETE

Aleksandar Baštanin

TEHNIČAR RASVETE

Ivan Lazović

MAJSTOR SVETLA

Branko Radinović Protić

ORGANIZATOR U SLUŽBI RASVETE

Nebojša Milčić

VOZAČ

Dejan Arsić

POSLOVI HEMIJSKOG ČIŠĆENJA I PRANJA

Divna Savić

Tehnika - radionice

ŠEF STOLARSKE RADIONICE

Miroslav Korićanin

ŠEF BRAVARSKE RADIONICE

Zoran Jakšić

MAJSTOR U BRAVARSKOJ RADIONICI

Slaviša Jović

GLAVNI MAJSTOR U KROJAČKOJ RADIONICI

Evica Mančić

SAMOSTALNI MAJSTOR U KROJAČKOJ RADIONICI

Milica Milanković

SAMOSTALNI MAJSTOR U KROJAČKOJ RADIONICI

Marina Ilić

GLAVNI MAJSTOR U TAPETARSKOJ RADIONICI

Dejan Racić

VAJAR

Aleksandar Borovac

NABAVLJAČ

Nedeljko Manić

MOLERO - FARBAR

Radovan Popović

Čistačica

Gorica Ranisavljević

Čistačica

Jelica Aleksova